Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red Dead Redemption 2 ben...

Red Dead Redemption 2 ben miért adja ki ezt a hibát és hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Már utána néztem interneten youtubeon de nem nagyon sikerült még eddig megoldani. Abban reménykedem hogy ti majd tudtok nekem segíteni.

A baj az hogy kb 10 perc játék után a játék kicrashel és ERR_GFX_STATE ezt a hibát adja ki. Van valami megoldás rá?

Válaszokat előre is köszönöm.



2020. aug. 5. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj support-nak ez ügyben, és tedd azt amit mondanak. Pont az ilyen esetekért vannak, hogy segítsenek.
2020. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 meszike91 ***** válasza:

[link]


For that error you just have to go to your documents and look under rockstar games then rdr2 and then settings and delete only the files that have sga_ attached to the name..do not delete the bin files.

Just delete those few files and start the game up again.

Thats what i did and im all good now.


Helyből két megoldási javaslat fél perc guglizás után.

2020. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké írok a supportnak.

Én is rá gugliztam ki is töröltem azokat a fájlokat. Néztem videót is. 3 különböző weboldalon néztem megoldást.

De ment a zöld ujj mind a kettőtöknek :D

2020. aug. 5. 10:47
 4/5 meszike91 ***** válasza:
Az eslős linket is nézd meg. Az a rockstar support megoldása. Valószínű ők is ezt linkelnék ha egyáltalán válaszolnak.
2020. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amit küldtél link az is köztük volt ahol néztem a megoldásokat.
2020. aug. 5. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!