Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Prince Of Persiában hogyan...

A Prince Of Persiában hogyan tudok továbbjutni?

Figyelt kérdés
Elakadtam bár lehet vmi bug lesz a pálya mikor kezdődik fent van 3 idéző szörny lentre idézgetnek a két falon egy egy gomb van ha rámegyek lejön egy "kar" ami elvileg nyitja az ajtót szemben ahol az idézők vannak de az ajtó nem nyilik ki.Mit csináltam rosszul?
2010. aug. 3. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

És melyik Prince Of Persia?

Amúgy nézz youtubon gameplay videót a játékról én is azt szoktam ha elakadok egy játékban!

2010. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
prince of persia the forgotten sands
2010. aug. 3. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Fel kell menni az idézőkhöz és ott is lecsapni mindenkit, ott is lesz egy gomb azt hiszem ami megnyitja az utat. Ha jól sejtem a helyet ahol elakadtál, jobbra és balra is vannak karok, mindkettőn matatni kell, utána lehet felszaladni, csak vigyázz az idézőkkel mert le tudnak ütni a magaslatról és az azonnali halál.
2010. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, félreolvastam. Szóval már megölted mindet. Akkor ez egy ajtóbug lesz, a régebbi skidrow-crack miatt van. Úgy oldották meg a másolásvédelmet, hogy az ajtók záródási idejét nullára fagyasztották ha nem eredetin játszol. Így mire kinyitod az ajtót be is zárul. Vedd meg az eredeti játékot, vagy tölts le egy újabb crack-et. Sajna az összes mentésed elveszik
2010. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen már rájöttem,hogy a "virágbolti" verzión ajtóbug van,azért nem nyilliík ki az ajtó!Azért köszi a választ!

2010. aug. 6. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!