Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell lelőni Nadja-t a...

Hogy kell lelőni Nadja-t a The Getaway Black Mondayban? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Leírom hogy csináltam végig ameddig elakadtam:

Először egy épületnél voltam, ahol lekelett lőni az embereket, közben egy autó kihajtott az autó parkolójából, innen beszálltam az autóba és követtem tgk.-t, majd egy házhoz értem, ott megálltam az autóval bementem egy liftbe, mely autómatikusan felvisz a 2. emeletre, innen jön egy néhéz lövöldözős rész, amit vagy 50. próbálkzozára sikerült megcsinálni. Majd egy lépcsőn megyek fel, aztán jön az igazi kihívás Az utolsó résznél (ahol elakadtam) lelövök mindenkit, oda megyek a tetőhöz, és lőném Nadya-t de nem akar meghalni. Mit csináljak? Helyesírási hibákért bocsánat.


2010. aug. 3. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
hát már jó régen játszottam vele.De ha jól emlékszem akkor, először mikor a házon lövöldözik.nem tom melyik gomball de valahogy két gépfegvert kell egyszerre rá tartani és akkor elszalad,kövesd és búj fedezékbe, és ő is fedezékbe megy és a fedezékből kell lelőni.Bocs de csak igy tudtam leírnmajd írd meg ha sikerül
2010. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!