Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pubg mobile vs Cod mobile?

Pubg mobile vs Cod mobile?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés nem provokáció!!! Én játszottam mind2 vel, és nem értem, miért választja valaki a pubg mobile t a cod mobile helyett. A codm grafikája sokkal jobb low on mint amit a pubg ban láttam a legjobbat amit be lehet állítani. Javítsatok ki ha tévedek, tapasztalatok, érvek stb. NEM PROVOKÁCIÓ

2020. júl. 13. 22:22
 1/9 anonim válasza:
50%
Én sokáig játszottam CODM-lal, de mióta letöltöttem a PUBG-t azóta jóban élvezem a BR-t.
2020. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mièrt? Grafika? Vagy mi?
2020. júl. 13. 22:40
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
amíg nem volt gépem pubg mobileoztam.kipróbáltam a codot is,nekem nem jött be.túl futurisztikus,és nagyobb igénye is van hogy jól fusson.
2020. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem
2020. júl. 13. 22:48
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért választ valaki vanilia fagyit a csoki helyett? Miért szereti jobban a barackot mint az almát. Na kb ez a szint a kérdés.
2020. júl. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fejtsd már ki 😅😅😅
2020. júl. 14. 08:18
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem pl sokkal élethűbb a pubgm a fegyverek meg a codm túl konnyü
2020. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
80%

Mindkettővel játszottam, és a Call of Duty grafikája sokkal élesebb, több a jármű, élvezhető, és BR-ben nem csak a sík füves helyen futkosol, sokkal kidolgozottabb.

A Pubg nekem élvezhetetlen

2020. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Pbug nem jó játék. Egysíkú. A cod mobilban van BR is, ha szeretted a Pbug-ot.
2022. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!