Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor adják ki a kotor 3-at?

Mikor adják ki a kotor 3-at?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz Kotor 3, hanem a Tor MMORPG lesz majd jövőre.
2010. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ez követi a kotor történetét??gondolom em :(:(:(
2010. aug. 2. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
300 évvel később veszi kezdetét a TOR, mint befejeződött a Kotor 2.
2010. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
f*szomat már találok egy kva jó játékot (jó a 2. részét el b*szták) és erre 300 év , nekem nem való a star wars rájöttem, szerintem a filmet is ....na min 1 ja de mérges vagyok !!300év,hol van dart revan???? azt hiszik hogy az embereknek a látvány ami a legfontosabb pedig nem,láttam a trailer jét ennek a tor nak és tudom hogy az ilyen fajta játék nekem nem tetszik,ha én lennék a játék történet tervezője,mindenki venné a játékokat mint a cukrot,NEM TÖLTENÉ VENNÉ!!(NEMTUDJÁTOK ELKÉPZELNI HOGY MOST MILYEN IDEGES VAGYOK!!)na mind 1 Star wars knights of the old republic mindörökkön örökké a legjobb játék a világon!!
2010. aug. 2. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:

hát bizony nem lesz száműzött meg revan meg bastila...:S

de igy hallván eléggé elcseszték, szerintem mindenki arra kiváncsi hogy kiaza miaza "iagzi sith" amit kreia az egész játék közben beszélt, ráaádsul erről is szól...én szivesem harcoltam volna a kotor3ban revannal, vagy a számütöttel a druván jó sithekkel.:)

nem akarok hülységet modnai, de azt olvastam jól bevált szerepjáték sem lesz, vagymi.

nemtudom, hogy mit várjunk tőle, reménykedem, hogy oan jó lesz, mint az első két rész...remélem baszták el összevissza csakmert "KOTOR3"...

úgy olvastam, hogy a sithek békét kötöttek(?!) a jedikkel de aztán amugy is vita lesz stbstb...meg hogy sithként is lehet jólenni...elég marhaság nem?:/márha jót olvastam...-.-

2010. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te összekeversz mindent.

A béke a Sith és a Jedi között a Jedi Visszatér utáni időkben játszódik egy ismeretlen ERŐ pusztító ellen.

Kreia meg emlékezetem szerint nem Sith-ről, hanem rólunk beszél folyton, hisz mink vagyunk azok akik elpusztíthatják az Erőt.

2010. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!