Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van aki még játszik a TF2-vel?...

Van aki még játszik a TF2-vel? Nem magyar szerókon, csak úgy felmenni funolni? Én napi 2-3 órát szoktam tolni, de általában csak 2fort-on-Landfallon, de szinte soha nem találkozom magyarokkal, és mivel csapat játék lenne így nehéz is nyerni.

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 11:43
 1/2 Minecraftgodgamer222 válasza:
én borzasztóan sok magyarral találkozok a tf2-ben
2021. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sok évvel ezelőtt baromi sokat toltuk haverokkal. Akkoriban irtó sok magyar volt. Bár matchmakingen nem nagyon találkoztunk velük, de magyar szerver sok volt és 10-ből 8 tele volt. Sajnos tudtommal a fejlesztők már nem támogatják a játékot. Lényeg a lényeg, biztos játszanak még, csak a megfelelő közösséget kell megtalálni. Pl. magyar facebook, discord, steam közösségi szervereket keress szerintem ha akarsz játszani magyarokkal, biztosan találni még. :)
2021. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!