Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az a Metin2 mester?

Mi az a Metin2 mester?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Az, ami az öcsémet is függésben tartja, és ha nem ül napi 5-6 órát a gép előtt, AMIKOR ÉN IS GÉPEZNI AKAROK, akkor elvonási tünetei vannak...
2010. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
ugyan az a rohadt szargombós fostalicskaság mint a sima ,de most komolyan nincs metin1 hanem egyből 2 van?am meg tudod hogy szerezz sok pén zt benne?indítsd el az uninstall fájlt!hidd el lesz öt csitrilllió billió pénzed
2010. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
am van metin1, elvileg egy 2d-s noname szarság. bár mintha a 2 jobb lenne, és a metin2 mester egy privátszeró.
2010. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem értem miért tartaná az embert fogságban én napi 1 és fél órát játzsok és megunom a gépezést...
2010. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A M2M gyengébbek kedvéért ( METIN2MESTER) Szinte ugyan az mint a sima metin csak vannak új fegyverek. Rögtön mindened +9-es lesz ahogy elkezded a játékot meg kapsz egy war lovat. Én 95 vagyok. :DDD
2010. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

elvileg metin kövek vannak a játékban

ebből adódóan a metin2 lefordított neve:kő2(ugy milyen jó)

amm grat nincs elsőrézs van másik játék is ahol egyből 2-es van a név után de ott a kettes egy sárkány(annak van értelme)

playerbase(metin2):kicsit sokan(sok hülye)játszik a metinnel amm nincs benne gravitáció a ló megáll a hegy oldalán a hátsó két lábával miközbe az első 2 a levegőbe lóg

2010. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BleenJIn válasza:
Nhát ez nagy kő2.ugyanmár ne röhögtess atólmég hogy a netin szó az a játékban a kö.hát a koreaijak vagy a németek vagy a lengyelek vagy nemtom kik csinálták nem hinném hogy ennyire hülyék lennének vagy ige,ki tudja.AM a metin2 mester amint már valaki írta egy metin2 alapú mmorpg ha ki akarod próbálni jó játékot
2011. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a metin2 mester a sima játék könnyített változata.a cuccok amivel kezdesz jobbak és könnyebb fejlődni
2011. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Először is (sok IQ bajnok):

Van Metin1, ahogy valaki mondta, egy 2D (a gyengébbek kedvéért 2Dimenziós) fos, amiből asszem magyar szerver nem is lett,nem volt sikeres...nem játszottam vele, de videókat láttam róla :)

Másodszor, a Metin2Mester (M2M) a Metin2-nek egy privát szervere....

2011. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nah

1.Van metin1,és igen 2Ds,csak nem került ki koreából.aki nem hiszi itt a weboldala: [link] játszani akar,annak sok szerencsét a szövegek kibogozásához! :)

2.A metin2 szuper játék,csak annyi a baj hogy vannak benne kissebb hibák mint amit fent említettek.

3.Nem tudom miért utálják ennyien a metin2-t de aki utálja ne jáccodja,ne vegye el más kedvét is mielött ki sem probálta.

4.A metin2mester magyarország leglátogatottabb metin2 privát szervere,itt meg van könnyitve egy picit a játékosok dolga,de nagyobb szinteknél ugyanolyan nehéz,mint rendes szerveren.

2011. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!