Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 4-ben Playboy X-et öljem...

GTA 4-ben Playboy X-et öljem meg vagy Dwayne-t?

Figyelt kérdés
Ez a küldetés ott kezdődik el, hogy felhív Playboy, aztán onnantól automatikusan eltűnik minden a térképről és csak egy piros X és egy D van kint, a játék meg kiírja, hogy kil Playboy or Dwayne. Én személy szerint Playboyt ölném, bár rohadtul nem értek angolul és nem értem mi szituáció és mi alapján kéne dönteni, úgyhogy légyszíves segítsetek.
2010. aug. 1. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kb 1 hete kiadták a játék magyarosítását, szóval azt érdemes feltenni, ha érdekel a sztori. Legnagyobb poén, hogy pont ma jutottam el addig a misszióig és Dwayne-t öltem meg, mert idegesített a mogorva pofája :D
2010. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Na ezt a magyararításost még nem hallottam de köszi :D

Régen én is Dwayne-t öltem meg mert nekem se volt szimpatikus, igen egyszer már eljutottam idáig csak besz@rt a gép és elveszett a mentés, na mindegy, de most meg valahogy megszántam a csávót mert elég amortizált állapotban volt egy pár videóban, Playboy meg ott pöffeszkedik a villájában és akkor felhív, elköszön hogy Peace & Love..

há' mondom most csak kinyírom de kíváncsi vagyok a véleményekre :D

2010. aug. 1. 20:37
 3/13 anonim ***** válasza:
akit megölsz annak kapod meg a házát szóval PlayboyX-et érdemes meg ölni mert neki van luxus villája!
2010. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
PLayboy Xet öldd meg. kvajó villája van.
2010. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha Dwayne-t ölöd meg, akkor egy csomó pénzt kapsz, ha Playboy-t, akkor pedig a házát.
2010. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

16:35

meg Dwayne putris házát megkapod!

amúgy meg a játék végefele annyi pénzed lesz hogy nem tudod mire költeni!

2010. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dwayne-nek nem kapod meg a házát!
2010. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pénz meg minek? El van qurva a gta 4 ebből a szempontból, nincs mire költeni fegyveren kívül :S
2010. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

egyébként igen... kegyetlen szar ilyen szempontból

google-be kerestem valami térképet ahol látszanak a ruhaboltok, mást nem legalább némi mutatósabb ruhadarabot ráadnék csávóra, de azt se lehet..

2010. aug. 2. 22:53
 10/13 A kérdező kommentje:

magyarításra visszatérve: letöltöttem, fel is raktam, el is kezdte magyarul, rockstar ikon és beleírva hogy hunósítok team, de elindul a jázék és midnen elképzelhető menüpont és írásnak csak a kezdőbetűjét mutatja a játék, de azt persze magyarul Most akkor mi van? Másnál is jelentkezett a hiba?

bocs hogy offolok, csak ha már így belejöttünk, csak megkérdezem.

2010. aug. 2. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!