Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Middle-earth: Shadow of War...

A Middle-earth: Shadow of War végső boss harca jobb mint az előző rész, a Middle-earth: Shadow of Mordor végső boss harca?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert nemrég játszottam végig a Shadow of Mordort és bár a játék jó volt, de a fináléja kb. a legrosszabb dolog volt amit játékban valaha láttam. Már a Szauron Tornyával is kiábrándító volt a "harc", de a végső "boss harc" az egyszerűen egy rossz vicc. Sőt konkrétan nem is volt harc. Egy fél perces QTE jelenet az egész, amiben pár gombot le kell nyomni... Egyszerűen lenullázta az addigi játékélményt.

A következő részhez nem is nagyon van kedvem hozzákezdeni ezután. Kérlek áruljátok el, hogy a következő rész fináléja szintén ilyen gyalázatos, vagy ott jobb a helyzet? Van normális végső boss harc benne? Tehát a bossal tényleg HARCOLNI kell és van életereje amit szépen le kell sebezni? Szerintem egy hack and slashnél ez nem nagy kérés...



2020. jún. 9. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem jobban tetszett, mondjuk a fő bossharcnál itt is 2 gombot kell nyomogatni kb a dodge meg a sebzés de legalább nem csak egy QTE jelenet :D meg van hogy időre kell dodgeolni egy területi támadását.

Az előtte lévő harcok is izgalmasabbak mert nem ilyen random no name bossok vannak de nem spoilerezem el hogy kiket kell legyőzni.

A sztoriban is van egy jelentősebb csavar a végén ami számomra emlékezetesebb mint az első rész vége.

2020. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2020. nov. 23. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!