Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a gondja a Modern...

Mi lehet a gondja a Modern Warfare 2-nek újratelepítés után? Egyéb infó lent.

Figyelt kérdés

Először felraktam, játszottam vele, király volt. Aztán már nem kellett... letöröltem. Mikor újra rám jött a "kockulhatnék", felraktam újra és már a menü is kockás volt.

Amúgy a gép konfigurációja nem változott.

Mi lehet a gond?

Valami használható ötlet... Megköszönném! ;)


2010. júl. 30. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Eredeti?
2010. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szted?:) neem

de először mért volt akkor jó?

2010. júl. 30. 14:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert azóta egy csomó frissítést kiadtak, ami megakadályozza a tört verzióval való feljutást a szerverekre. Már régóta nem működik a tört multi. Aki játszani akar, az vegye meg!
2010. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az rendben van, oké... de az egyszemélyes részében is.
2010. júl. 30. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ezt nem tudom. Ha a single érdekel, akkor megpróbálhatod, hogy letöltesz egy másik verziót, ha multizni akarsz, akkor úgy is mindegy, mert az már nem megy törttel...
2010. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Safe mode-ban indítottad el! Néha megkérdezi indításkor, hogy akarod-e, akkor a no-ra nyomj. Safe mode-ban levesz minden grafikai beállítást a minimumra, a BIZTOS futás érdekében (ugye, safe). Menj a videó beállításokhoz és tedd őket alapértelmezettre, vagy följebb ahogy te gondolod.
2010. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, amugy meg ha multizni akarsz, akkor itt [link] megtalálsz minden szükséges infót hozzá.

Előző voltam.

2010. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

a multit már megoldottam, csak a játék kéne hogy fusson rendesen :P

2010. júl. 30. 23:22
 9/9 A kérdező kommentje:
helyesbítek... a grafika okés, csak a betűket és karaktereket torzítja, el oly módon h olvashatatlan :S
2010. júl. 31. 01:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!