Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnál segíteni a wii-vel...

Tudnál segíteni a wii-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kaptam karácsonyra egy wii-t és eddig nem nagyon tudom használni, mert nem tudok angolul, csak játékokat tudok vele használni. A wii shop channel-t ki szeretném próbálni, de ott ír valamit, és ha arra rámegyek valami pin-ről ír, hogy valamit írjak be. Nem tudom, hogy mit írjak, mert mondom eddig csak a játékot ismerem rajta. Tudsz segíteni? ( normális válszokat írjatok és ne hülyeséget )
2010. júl. 28. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A wii shop channelhez internetkapcsolat szükséges. Szerezz be egy wii lan adaptert vagy wifi routert. Nekem adapterem van ami jóval olcsóbb. És itt pedig egy kis segítség magyarul:


[link]

2010. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Viszont nem nagyon tudok szerezni, mert messze vagyok a bolttól, de már egyszer tudtuk használni a wii shopot. Akkor az miért lehet?
2010. szept. 27. 10:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy internetünk van, és lehet a wiin internetezni, csak hogy régen még a bátyám állította be, és ő mostanában elfoglalt, így nem tud segíteni.
2011. nov. 7. 15:51
 4/4 J.Márk válasza:

A wii eléggé bonyolult probléma...

Fontos az is, hogy nem minden területen lehet használni az internetet! Én például a wii szerint Nagy Britanniában élek, mert ott használhatóak a wii szolgáltatásai. A kérdésedre csak úgy lehet válaszolni ha megmondon, leírod, hogy pontosan mit írt ki a wii!

2011. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!