Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb Sims 3...

Melyik a legjobb Sims 3 kiegészítő?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 18. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Seasons,pets,world adventures,generations,university life

Személyes kedvenc: into the future

2020. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából ezt nem nagyon lehet így megmondani. Pl. a házi kedvencek is tök jó, mert valósághűbbé teszi a játékot, de én speciál nagyon ritkán szoktam állatokkal játszani.


Akkor ott A világ körül vagy az Egyetemi élet. Mindkettő jó, de egy idő után elég monotonná válik mindkettő kiegészítő. Nekem speciál az Éjszakai élet és a Természetfeletti erők vagy mi a kedvencem.


Ami pedig szintén sokat segít abban, hogy valósághűbb legyen a játék, az az Évszakok. De ez nagyon emberfüggő, hogy kinek mi jön be.

2020. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg a Generations is sokat hozzá rak a játékhoz. Szóval az Évszakok és a Generations az egyértelműen a top között van.
2020. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!