Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable mobil fizetés-hogy...

Star Stable mobil fizetés-hogy is megy ez?

Figyelt kérdés
Nem félek az ilyesfajta fizetési módoktól, csak azt szeretném tudni, hogy jelenleg mi a menete, hogyan zajlik, mit hogy kéne csinálni (akkor is ha le lesz írva az utasítás, mert ugyehát nem vagyok a legszerencsésebb ember a világon, én is eltudok cseszni dolgokat)

2020. ápr. 17. 09:11
 1/2 Animalscc válasza:

Szia, nem tudom hogy mire vagy kiváncsi ezen belül. De ha gondod van a vásárlással akkor:


Íme, így fizessetek a telefonotokkal:

★ Menjetek a www.starstable.com oldalra és lépjetek be a fiókotokba.

★ Kattintsatok a Star Rider vagy a Star Coin lehetőségre, attól függően, hogy mit szeretnétek vásárolni.

★A lap alján kattintsatok a mobilos fizetés linkjére.

★ Válasszátok ki az országotokat.

★ Válasszátok ki a mobilszolgáltatótokat.

★ Írjátok be a telefonszámotokat (az országhoz tartozó országkód nélkül) és kattintsatok a Folytatásra.

★ Ezek után kapni fogtok egy szöveges üzenetet a telefonotokra a szükséges információkkal. Válaszoljatok erre az üzenetre a fizetés hitelesítéséhez.

★ Ha hitelesítettétek a fizetést, visszaigazoló üzenetet fogtok kapni. Ez a folyamat néhány percet igénybe vehet!


Ha nem oldódott meg a problémád akkor írj, de akár fel is mehetsz a [link] és kérdezhetsz, vagy utána nézhetsz ezen a linken is. Remélem kapsz rá választ

2020. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^
2020. ápr. 20. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!