Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Léteznek olyan online játékok,...

Léteznek olyan online játékok, amiket elbír viselni egy nagyon halálán lévő gép?

Figyelt kérdés

Már megőrülök, leszedni játékot nem merek rá, mert csóri gépem halálán van, de az unalomtól már én is. :C

szóval így szaggatás nélkül, meg ilyenek.

nem vagyok amúgy gémer, csak már tényleg megőrülök a bezártságban.

bármilyen tematika érdekel tulajdonképpen, de nem árt, ha leírod a játék neve mellett kb 1 mondatban, hogy milyen, de ha nem az sem baj, mert a google-t ismerem.

csak érdekel, mit ajánlanátok.

kösszenet.


2020. ápr. 15. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem pucolod ki, pasztázod újra a gépet akkor már, meg esetleg telepíted újra? Most van időd megtanulni ezeket, később pedig nem kell egy éttermi vacsora árát otthagynod egy számtech boltban? Persze ha laptop, akkor nem szóltam.


Egyébként ami szinte biztos, hogy simán fog menni, és tudom ajánlani, azok az alábbiak. Előre szólok, egyik sem a manapság is gyönyörűnek nevezhető grafikájáról híres, és mai szemmel nézve igen nehezek is néha, de az élmény garantált.


Mafia - A '30-as években alakítasz egy Tommy nevű maffiózót, akivel különféle, változatos feladatokat kell teljesíts.


Prince of Persia: The Sands of Time, Warrior Within, The Two Thrones - Perzsia hercegét kísérheted el kalandos, kihívásokkal teli útján, hogy megállíthassa az idő homokja, és saját maga által okozott pusztítást.


Stunt GP, Re-Volt - Mindig is az volt az álmod, hogy távirányítós autókkal száguldozz fel és alá? Nem? Na mindegy, ezekben azért erre van lehetőséged.


Star Wars Knights of the Old Republic I és II: Ha neked sem tetszik, amit a Disney és Kennedy művelt a Csillagok Háborújával, itt a lehetőség, hogy hátrahagyd a filmes borzalmakat, és inkább játék formájában ismerkedj az univerzummal. Lehetsz hős jedi lovag, vagy kegyetlen Sith, ez csak rajtad áll.


Grand Theft Auto Vice City és San Andreas - Itt aztán rád van bízva, mit csinálsz. Ha akarod, végigjátszhatod a küldetéseken keresztül, öldökölhetsz naphosszat, versenyezhetsz földön, vízen, levegőben, vagy csak agyonverhetsz minden járókelőt egy műpélóval.

2020. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hopsz, most látom, online játék kell. Bocsi, szelektív olvasás.
2020. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Counter-Strike: szerintem nem kell bemutatni, kenyérpirítón is elfut, aktív játékosok.
2020. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi, hogy írtatok

egyes: semmihez sem vagyok annyira hülye, mint az informatikához. nem tudok telepíteni, meg ilyenek. még játékot sem amúgy, nemhogy egy gép op-rendszerét :D :D belenyúlni se merek, pont ezért. buta vagyok én :D

2020. ápr. 16. 12:40
 5/5 A kérdező kommentje:
ja, nem tudtam, ez számít-e: igen, egy acer laptopom van, jó régi. "e-machines" van ráírva :D
2020. ápr. 16. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!