Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az assasin's creed: origins-ba...

Az assasin's creed: origins-ba van olyan mód, ahol így saját magam megyek, és azt csinálok amit akarok?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés.. nem vagyok jó játékba, csak haveromnal játszottam 1x vele, és megtetszett.. nem nagyon akarok küldetést csinálni, csak random járkálni, csinálni ezt-azt ..

Egy kis segítséget szeretnék kérni..


PS4 Pro-m van, ma vettem meg a CD-t hozzá..


Illetve, hogy mobilnetrol kb mennyi idő mire telepíti? (Megosztom a ps4-re)

Korlátlan mobilnetem van, telenor



#PlayStation 4 #assisin's creed original
2020. ápr. 14. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Járkálhatsz így is, nyitott a világa, csak akkor olyan alacsony szintű leszel, hogy mindig megölnek.
2020. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mászkálhatsz is, de ha csak gyilkolásból akarsz szintet szerezni, sok sikert, 200 óra múlva is max a 30-as területeket koptatod, miközben 45 körül van most a maximum.


Kis szintűként bemész egy nagy szintű területre, finoman szólva levadásznak, plusz elég sokáig követnek is.

2020. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!