Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy játszátok a Römit?

Hogy játszátok a Römit?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék hogy milyen szabályok szerint játszátok a römit (röviden), mert a neten lévő szabályok teljes mások mint amit én ill. környezetem tudunk.Illetve találtam egy olyan szabályut, de azt nem francia kártyával játszák.
2010. júl. 26. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az osztó utáni embernek 15 lap, többieknek 14.Első dob, első körben ingyen felveheted a ledobott lapot.Húz dob ugye(bár ez egyértelmű:D),51 értéknél lehet lepakolni ugye sort vagy egyforma lapokat különböző fajtákból(pikk, treff...), az nyer aki először lepakol, többieknek írjuk mennyi maradt(5-től felfele kerekítünk).Handnál duplán számít ami kézben maradt(de ha szúrva handol, akkor nem).Ja ugye két paklival játsszuk.

Hát azt hiszem kb. ennyi.:D

2010. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok! Igen de hogy is van az,hogy ha már 1000 van valakinek az nem 51-el pakol???
2010. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!