Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti már nyertek nagyobb összege...

Ti már nyertek nagyobb összeget lottón vagy sorjegyen? Talán Eurojackpot?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy csalás, és a nyereményt is a "bank" nyeri, ez igaz?


Én nem hiszek amúgy e fajta összeesküvésben...



Így is nyereséges, és szerintem van aki elviszi.


Igaz, kicsi az esély ötösnél 1:~45millio második 1:90hez...


2020. márc. 31. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5000 Ft volt kaparóson a legtöbb. De kb. 2 hónapja a postán előttem sorban álló nő azt mondta a postásnak, hogy abból a sorsjegyből adjon neki, amivel a múltkor ötvenezret nyert. Nem tudom, igazat mondott-e, azt nem láttam, mit vett meg, pedig érdekelt volna.
2020. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, igazat mondott-e, azt nem láttam, mit vett meg, pedig érdekelt volna"



Szerintem igen, egy YouTube videóban elhangzott, hogy valaki a főnyereményt is elvitte, vidéken..

2020. márc. 31. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer nyertem 6-os lottón 8000ft-ot,örültem mint majom a farkának.Sajna azóta se.
2020. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013 nyarán volt hármasom az 5ös lottón, akkor 17-18ezer forintot fizetett
2020. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én teljes mértékben hiszek abban, hogy meg lehet nyerni a főnyereményt. Egyszerűen matek az egész... Ha kiszámolod, mennyi a bevétele a cégnek 1-1 adott lottón, legyen most pl eurojackpot akkor, ha még a 90 milliós peak nyereményt is viszik el, az is eltörpül amellett amennyi bevétel keletkezett. (Arról nem is beszélve hogy ha több héten át nem viszik el mikor peak nyeremény van, az tiszta haszon lényegében, hisz a nyeremény alap már fel van töltve)


Persze nem szabad túlzásba vinni, én ezzel mindig úgy voltam hogy néha játszok aztán vagy nyerek vagy nem.


Egyénként a legtöbb amit nyertem 15k körül volt eurojackpoton, 4-es találattal (azért csak annyi mert 2 szám a B mezőből volt sajna... :'D)

2020. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg soha. :( De nem is szoktam jatszani. Nagyobb a valoszinusege annak, hogy megesz egy capa, minthogy nyerj.


Ez eleg szuperul osszefoglalja: https://www.youtube.com/watch?v=0rhuqjdlvYU

2020. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!