Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb/legegyszerűbb...

Melyik a legjobb/legegyszerűbb póker? Valaki leírná tömören a szabályait? Családi légkörnél, römikártyával játsszunk, ne gondoljatok komolyra.

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
En elvezem azt a csajt amelyik a True Bloodban szerepelt...
2010. júl. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennek mi köze a kérdésemhez?
2010. júl. 25. 00:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, elcsosztem a kerdest...amugy Texas Hold'em legegyszerubb szerintem hogy a kerdesedre is valaszoljak... haverokkal mindig ezt nyomjuk.
2010. júl. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. júl. 25. 00:56
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is texas holdem, de az 5lapos is könnyű.
2010. júl. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdés már majdnem féléves, így lehet, hogy már rég megoldódott a problémád, de azért megpróbálok segíteni, ha mégsem. Szóval mivel szinte valamennyi pókertípus - attól függetlenül, hogy miképp, és hány kártyával játsszák - a legjobb öt lapot veszi figyelembe a játék végén, ezért az alapok elsajátítására az ötlapos (5 Card Draw) pókert találom a legcélszerűbbnek. A Texas Hold'em jelenleg a legelterjedtebb, ezt sem nehéz megtanulni, és talán érdekesebb, fordulatosabb is, mint a másik. Mivel rengetegen ismerik, ezért szórakozás céljából talán ajánlott megismerkedni vele, mert nagy valószínűséggel a pókerhez konyító ismerőseid zöme is ezt a fajtát fogja ismerni és játszani. Viszont az ötlapos ismerete nélkül elsőre talán bonyolultnak tűnhet - végül is a vázuk mondhatni közös, a Hold'em az ötlaposnak egyfajta komolyabb módosulata. Tehát ötlapos, utána hold'em - szerintem. A szabályokról rengeteg leírást találsz neten, pl. [link] [link] Az a gond, hogy ezek a bemutatók nem túl átfogóak, és valahogy egyből beleugrasztják az olvasót a mély vízbe, miközben ő még az alapoknál tart, vagy éppen azokat az elemi dolgokat hagyják ki, amelyek egy kezdőnek a legfontosabbak, hogy megértse a játék menetét. Szerintem nézz körül több helyen is, érdeklődj ismerőseidnél, sokan ismerik, ha így sem tiszta, nekem vannak részletes, átfogó bemutatóim, ha gondolod, átküldhetem.
2010. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Igényt tartanék rá, legalábbis megnézem, ártani nem árt.Ha nem nagy fáradtság átküldeni akkor itt egy e-mail: regisztralok011@citromail.hu
2010. dec. 29. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!