Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az hogy a Forza...

Miért van az hogy a Forza Horizon 4 -ben késik az irányitás?

Figyelt kérdés

Az fps-em 100-103 között mozog.

Gépem:

proci: Intel Core I5-6400

ram: 16GB

netem: átlag 40-50 mbs/s(4-5 MB/S)

videó kártya: MSI GeForce GTX 1060 6GB

Az a konkrét bajom hogy a magas fps ellenére olyan mintha "néha"(szinte minden másodpercben) nem érzékelné a bill. -t vagy a vid. kárytát mivel amikor nyomom a W -t akkor elkezd előre menni a kocsi majd elengedem a W -t és megy tovább és nyomja tovább a gázt pár másodperccel késöbb engedi csak el. Legtöbbször kanyarodásnál tünik fel hogy: elkezdek jobbra kanyarodni majd egyből ellentétes irányba kell menjek de a kocsi még mindig jobbra kanyarodik és nyomja a gázt de, én már rég fékezek és balra fordulok.

Valaki megoldást tud?



2020. márc. 7. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Vedd meg eredetiben.
2020. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Úgy van meg. Microsoft Store-ból indittom.

kép: [link]

2020. márc. 7. 18:23
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha eredeti akkor nem szóltam. Viszont látom Windows 10 van gépeden. Nyugodj békében Forza... Windows 10 még mindig lócitrom játékokhoz. Sajnos amíg nem tesznek valamit ez ügyben addig ilyen is marad az irányításod.
2020. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
#3 Elsem hiszem hogy ezt tegnap írtad!!! Honnan szöktél? Win10 már rég beelőzte a win7-et és fényévekkel jobb játékokra mint az imádott win7-ed. Gyengébb gépen is sokkal jobb játszani win10-el mint 7-el.
2020. márc. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
#4-es Te honnan szöktél hogy azt hiszed a Win10-ed jobb mint a 7? Messze alulmúlja a 7et játékok terén. Az igaz hogy már vannak játékok amik "csak" a lócitrom 10-re jelentek meg, de szinte minden játék támogatja még a 7-et az újak közül. Szerinted ez miért van akkor....?
2020. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
#5 Minden játék prímán fut 10-el nálam sőt sokkal gyorsabban és stabilabban. Ideje lenne leküzdened ezt a nevetséges win10 fóbiádat. Win7-et màr nem fogja támogatni semmi mivel értelemszerűen a támogatása is lejàrt. Win10 már rég beelőzte az egészet úgy unblock.
2020. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
#5 Ez amit írtál elfogadható lenne ha 5 éve írtad volna de màr 2020 van és inkább nevetséges. Mindenki àttért már 10-re és a frissítéseknek hála sokkal stabilabb mint a 7 valaha is lesz.
2020. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#5-ős Neked meg a win10 mániádat kéne leküzdened. Igaz a win7-nek már nincs támogatása, de a mai játékok is elmennek rajta. További érdekesség hogy baráti körömben akinek win10 van elég sokat hallom panaszkodni a rendszerre, de akinek win7 az szinte sose(aláírom erre is volt 1-1 eset azért). Viszont kár ezen vitatkoznunk mert ez nem az a kérdés hogy "melyik a jobb" rendszer hanem hogy a kérdezőnek mitől akad az irányítása.


Ha a kérdező kérdésére nem tudsz érdemlegesen válaszolni kérlek inkább ne is írj. Vitatkozni nem igazán van kedvem vasárnap délután már. Illetve win7 és 10-et érintő kérdésre már én se fogok reagálni, csak felvetettem hogy nagy eséllyel a win10 lehet a ludas a kérdező problémájában.

2020. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*#6 Elnézést elírtam.
2020. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
#8 Te kezdted ezt az egészet a win10 ócsárolásával szóval ne csodálkozz ha megcáfolnak. Még mindig nem nekem van mániám hanem neked hisz win7-et élteted annak ellenére hogy a 10 már rég lehagyta. Alaptalnul ne szidalmazz semmilyen rendszert!
2020. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!