Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi törtènt a Dungeon Hunter 4-el?

Mi törtènt a Dungeon Hunter 4-el?

Figyelt kérdés

Letöltöttem kb egy hete androidra ès játszottam vele. A barátnőm meg mindenre amivel játszok azt mondja hogy "jaaj de jó èn is ezzel akarok játszani"

Jólval. Leìrom neki a nevèt. Nem találja. Mondom jólvan akkor elküldöm neki mint Google play hivatkozást. Megnyitja de azt ìrja neki hogy az oldal nem található. Mondom akkor lèpjen be a fiókommal ès keresse ki a könyvtárból. Nincs benne. Mondom ne szopass már hát itt játszok vele. De nincs nincs ès nincs. Aztán rá 2 napra (tegnap) engedtem a Google playnek 1 heti könyörgèse után hogy vègre frissìtsen. Nem csak az eszközömről de mèg az univerzumból is kitörölte a játèkot ez a rohadèk. Sehol se lehet találni. Most akkor ennek annyi? Csak mert nekem bejött a játèk meg volt rajta egy 90+os warim meg ilyenek 😁


2020. febr. 17. 18:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!