Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A billentyűzetem világít de...

54545454 kérdése:

A billentyűzetem világít de nem tudok vele írni. Mit kellene csinálni vele?

Figyelt kérdés

Párnapja rendeltem egy hermes m3 nevezetű billentyűzetet.Az elején még meseszépvolt minden , de viszont én gyermek kíváncsísággal elkezdtem cifrázni a színeket rajta .Az első probléma az volt hogy a wasd felcserélődött a nyilakkal utána pedig teljes k.o történt . megnéztem a windowsban érzékeli az eszközt , világít , még egy másik számítógépre is rácsatlakoztattam de ott sem történt semmi . mi lehet a baj és hogyan oldjam meg .

mindent választ nagyra értékelek



#billentyűzet #probléma #a cs nem vár #hermes m3
2020. jan. 4. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A szoftverében próbálkozz állítgatni. Belső memóriával rendelkezik, így simán elképzelhető, hogy ha át dugod másik gépre, akkor is ugyan azokat a beállításokat alkalmazza. Lehet kikapcsoltál/átállítottál valamit. Sajnos nem ismerem a szoftverjét így bővebben nem tudok segíteni.

2020. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam már . Akit érdekelne hogy hogy annak most elmondom a titkot amit csak páran tudnak a világon : ba§§kodd egy kicsit a falhoz nyomkodj össze vissza mindent ... Ennyi
2020. jan. 4. 01:37
 3/4 A kérdező kommentje:
1.válaszadó köszönöm szépen hogy foglalkoztál a kérdésemmel
2020. jan. 4. 01:39
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Te vadállat xDDDDD
2020. jan. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!