Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WINDOWS 8.1 AMD Driver telepít...

WINDOWS 8.1 AMD Driver telepítése, hiba 184 rendszer nem tàmogatott. Hogy tudom kijátszani?

Figyelt kérdés

Windows 7es drivert próbálom nyúzni. Kompatibilis móddal se megy.

Win10et nem teszem fel, nekem fagy, akad.



2019. dec. 14. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, használd az utolsó, 8.1-et támogató illesztőprogramot.
2019. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül készítenek minden op. rendszerre külön verziót. Használd azt amilyen rendszered van. Win8.1-re ne akarj 7-est rakni mert rövidtávon lehet jó lesz HA sikerül is felrakni de hosszútávon csak szét b.rmolja a rendszered és akkor mehetsz újra telepíttetni a gépedet(csak újratelepítés jobbik esetben).
2019. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nem tud az operációs rendszerének megfelelő drivert használni. Az AMD már jó ideje megszüntette a Windows 8(.1) támogatást.


Kérdező, kénytelen leszel operációs rendszert váltani vagy régebbi videokártyát venni az utolsó támogatott termékgenerációból. Az R9-290(X) és R9-390(X) még ma is korrekt teljesítménnyel rendelkezik (Kb. RX570-580 szint) és még létezik hozzá W8.1 driver. Persze ez nyilván komoly minőségi visszalépés lehet.

2019. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Váltottam Windows 10-re 😁

Válaszokat köszönöm

2019. dec. 15. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem!
2019. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!