Nokiára a Micky's world c. játékot hogy lehet pótolni? Véletlenül letöröltem.
Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 18:40
1/1 Balogh István Lajos válasza:
Ha nemkapcsoltad ki a telefont akkor : keress adatvisszaállító programot mobilra ,csatlakoztasd a telefont a Számítógéphez és ha minden igaz akkor sikerülni fog.Ha kikapcsoltad akkor asszem semmi esély rá...de azért próbáld meg.
B.i.L
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!