Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit látnál szívesen az Assassi...

Mit látnál szívesen az Assassin's Creed 3 (Brotherhood) -ban?

Figyelt kérdés
Ötleteket várok. Én például kicsit mmorpg-síteném, például párbeszédet raknék bele. Vagy nagyobb kontroltt csinálnék a combokba, én dönteném el, hogy melyik jöjjön, vagy lehetne csinálni combokat. Az is ó lenne. Most jöttök ti! ;-)
2010. júl. 14. 20:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szívesen játszanék többet Desmonddal, érdekel az ő története is, de gondolom a későbbi részekkel lassan eljutunk az ő korába is :D templar vs assasin lőfegyverrel érdekes lesz :D brotherhoodtól igazából nem várok nagyobb fejlődést, hiszen elég rövid ideig készült és ha úgy vesszük csak egy folytatása Ezio történetének. Várom a "mellék" assasinokat akiknek majd én adhatok fegyvert :D És én is örülnék a párbeszédes ötletnek.
2010. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó lenne egy kutyus is Ezio mellé:D
2010. júl. 14. 21:56
 3/12 anonim válasza:
és az hogy követ a háztetőkön? xD dual kard lenne jó :D menő combokat lehetne vele csinálni :D
2010. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az is jó. Meg mondjuk igazad is van a kutyával. de ha fütyentenél jönne.
2010. júl. 14. 23:27
 5/12 anonim válasza:

Bocsi, de a 3 az nem a Brotherhood...

A kutya jó lenne, nem értem miért írta valaki hogy nem tud követni a háztetőkön, pedig véleményem szerint a kutya az még gyorsabb is lehetne, mint maga Ezio:D És ráküldenénk az íjászokra, és széttépné:D Az jó lenne, vagy ha nem, akkor ennyi erővel egy macska XD

2010. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy a 3 nem a brotherhood. egyébként ezt neked ki mondta? Gamestaron olvastam egyszer, hogy Assassins Creed 3. de az még a brotherhood bejelentés előtt volt.
2010. júl. 15. 15:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb a nehezseget kene megemelni (AC1-2 mindketto tul konnyu), es az ijak hasznalatat is lehetove kene tenni de TPS szeru iranyitassal....
2010. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ahha. Nekem elég nehéz vol 1-2 küldetés a 2-ben xboxon...
2010. júl. 15. 19:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Melyik kuldetes? En is xboxon nyomtam de meg a foellenseg se volt nehez. Soha (tenyleg) nem haltam meg harc kozben, hanem csak ugy hogy a haztetorol leestem vagy elrontottam a kuldetest (pl nem futottam eleg gyorsan mivel nem talaltam az iranyt)... A jateknak lopakodasrol kellene szolnia, azonban szerintem az egyenes tamadas sokkal gyorsabb es hatasosabb. Ezert szerintem ha nehezebbe tennenek akkor tenyleg rakenyszeritenenek hogy az ember kihasznalja a lopakodast es a tolvajok vagy kurtizanok felfogadasat.
2010. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja egyebkent ezt a dilemmat meg lehetne oldani achievement nelkuli nehezsegi fokozatokkal mint a Dragon Ageben. Achievementet nem kapsz azert, hogyha nehezebb fokozaton viszed vegig de aki szeretne az feljebb allithatja, hogy ne asitozzon... A Dragon Age-t is legnehezebb fokozat feldobta mivel tenyleg gondolkoztam azon, hogy meg a legkisebb csatat is hogyan nyerjem meg...
2010. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!