Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Souls-like játékot...

Melyik Souls-like játékot érdemes megvenni elsőnek?

Figyelt kérdés

Melyik játékba érdemes belekezdeni először ? Melyikbe van egy kezdőnek több sikerélménye ?

( Nioh , Bloodborne , DS3 )

Személy szerint a Nioh felé húz a szívem , mert magyon tetszik a japán mitológia és kultúra.. De nemtudom mennyire lehet nehéz..

Egyedül a DS3-al játszottam korábban , de az óriás "fa" bossnál feladtam.



2019. aug. 13. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak e körül a három közül kell választani, akkor legjobb a Bloodborne. Nioh játékmenetben elüt a másik kettőtől, kezdőként pedig mindegy melyiket veszed, úgyis belejössz majd sok próbálkozással.
2019. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a DS3 messze a legkönnyebb!

A Nioh pedig az első tíz (megtévesztő) óra után elképesztően nehéz lesz.

Nekem a Bloodborne a kedvencem az összes közül.

2019. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A NIOH-t vettem meg a setting miatt...

Nehézségbe eddig eléggé határeset. Lehet , hogy nem valók nekem az ilyen jellegű játékok.

Ha valami csoda folytán kijátszanám , akkor biztosan beszerzem a DS-t is.

2019. aug. 16. 01:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a Nioh-ban is lehetséges "túltápolni" a karaktert, csak kevesen szánják rá a plusz időt, hogy összefarmolják hozzá a megfelelő mennyiségű aranyat és Amrita-t. A második végigjátszásom már szinte sétagalopp volt.
2019. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis játék a Nioh, sok sikert! Ha valami nem megy, kérdezz.
2019. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ment mindenkinek a "zöld pacsi" :)


Az élet visszatöltő elixirt , hogyan tudom növelni ? Az első pályán fixen 3 db volt nálam minden halál után + plusz még amiket az ellenfelektől felszedtem. Az első bossnál ( nagy vasgolyókat dobált) szinte mindig vissza kellett mennem a faluba farmolni az elixirt , mert nagyon kevésnek éreztem. A második helyszinen ha jól emlékszen talán 4 vagy 5 van már fixen. A kodamák-al van összefüggésben ? Az első pályán 6 darabot , a másodikon eddig 2 darabot találtam..

2019. aug. 18. 00:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, 5 kodamáért kapsz +1 elixirt. Halál után mindig kapsz 3-at, ezen felül a storage-ból tölti fel. Tehát ha 5-tel éledsz újra, akkor 2-t elvett a storage-ból. Ha egy darab elixired sincs a storega-ban, akkor csak 3-mal éledsz, hiába szedtél össze mondjuk 20 kodamát. Őgy emlékszem, mikor én játszottam vele, akkor így működött, remélem nem mondtam marhaságot.
2019. aug. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!