Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet héliummal töltött...

Hol lehet héliummal töltött lufit venni? Vagy hélium gázt? Milyen kiszerelésben árulják? Hol jutok hozzá? És kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Szülinapi Partira szeretném beszerezni jövőhét vasárnapra. (elnézést ha nem jó helyre írtam ki a kérdést, de nem találtam olyan kategóriát ahová jobban illene)
2010. júl. 12. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2010. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NoodIy válasza:
Szóval, webshopokban találhatsz héliumos lufit, vagy héliuomot is akár. A héliumos lufi fogalmam sincs mennyibe kerül, de az a körülményesebb megoldás szerintem már csak a szállítás miatt is ( ha sok lufit akarsz). Héliumpalackot kicsi kiszerelésben lufisboltokban lehet venni, de ez nem olcsó, kb. 15000 ft egy olyan 70-80 lufira elegendő palack (5 liter, 0.9 köbméter 200bar). Ehhez ugye általában jön a palack bérlése, reduktor. Szal elég borsos.
2011. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NoodIy válasza:
[link] például...
2011. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NoodIy válasza:
Felfújt lufit 200-300 Ft/db-ért már lehet kapni, és kiszállítják
2011. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!