Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell tennem, h végre...

Mit kell tennem, h végre menjen a sims3?

Figyelt kérdés

A telepítés után, mikor el akartam indítani kérte a kódot. Próbáltam azt, amit telepítéskor írtam és kipróbáltam az összeset, amiket itt ajánlottak: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__258506-va..


Már nemtudom, h elfogadta-e végül, de elkezdett frissíteni, de most sem megy és ezt írja ki:"A termék licencében meghatározott limit betelt." Ezt a kódok próbálkozására érti? Mit kell tennem ilyenkor? És egyáltalán, milyen kódot írjak be, ha az eddigi öszes nem ment? (Boccs a sok kérdésért)


2010. júl. 12. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Drága barátom, bármennyi kódot írsz be, nem fog elindulni :)

Neked egy Crack fájlra van szükséged, amit ha megszereztél ki kell cserélni a Sims 3 eredeti indítójával:) én a www.thepiratebay.org-ot javaslom, de ez torrent oldal.

2010. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg kell venned. Akkor mindent megkapsz a dobozzal együtt, ami kell a futtatásához, ha meg mégsem megy, az Electronic Arts terméktámogatása a rendelkezésedre áll, és segít megoldani a problémádat.
2010. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!