Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota 2 Battle Pass ára visszat...

Dota 2 Battle Pass ára visszatérül a végén?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy ha megveszed kapsz tárgyakat nyilván, amiket el tudsz adni? Ezek összege több, mint a BP ára? Vagy nem eladható cuccokat ad?

Nyilván most már nem veszem meg. Talán jövőre, csak érdekel az ár visszatérülés.


2019. júl. 29. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én anno egy 60 szintes battle passt kinyomtam maxra. 30€ volt, és kb ugyanannyi értékben pörgettem itemeket a kincsekből amiket szereztem a passból. Ha hajlandó vagy eleget játszani akkor annyit kapsz amennyit fizetsz kb, ha meg szerencsés vagy akkor még többet is, de nem érdemes csak azért venni hogy keress vele.
2019. szept. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Persze a cuccokat eltudod adni a ládákból csak a lényeg az, ahogy kijön egy láda és amit nyitól belőle azt a láda megjelenésétől egy hét múlva tudod eladni( a legritkábbat csak ami sárgán van aláírva hogy szuper ritka vagy mi , a többit csak a kövi év szeptemberében),de ajánlom hogy maradj fen éjfélig mert az első percekben a legdrágábban tudod eladni, minél tovább vársz annál kevesebb lesz. De vannak olyan különleges cuccok amit nem ládából kapsz hanem ha kérsz egy bizonyos szintet(arcana vagy mint pucér Axe) ezeket nem tudod eladni mert ez ilyen gyűjtő szett. Még vannak a gyűjtő ládák ezeket csak akkor vedd ha akarod a szettet mert nem lehet eladni. + Ami a cseresznye a hab tetején az az 1000 és 2000 szintes ajándékok (aegis és baby Roshan) Amit elpostáznak Kaliforniából, Aminek az értéke az évek során növekedni fog. Pl a 2015 aegis most olyan kb 500$ érnek az USAban. Most én is várom az idei aegist (2019) :)))) sajna a baby Roshant Nem kaparíntottam meg(
2020. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!