Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet az oka, megvan a...

Myacc2 kérdése:

Mi lehet az oka, megvan a crysis ereditiben és mikor inditanám el ki írja hogy helyezze be az eredeti lemezt a másolt helyet?

Figyelt kérdés
(most vettem) (néha meg elindul 10 perc szenvedés után ezt nem értem)
2010. júl. 11. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Fú én ideges lennék :D

Gondolom agyon van másolásvédelmezve. Peccselve, ilyesmi nem volt? Ha nem volt, próbálj leszedni valami peccset, ha van hozzá. (biztos van) Ha meg volt, akkor próbáld nélküle.

2010. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Dettó ugyan ez a helyzet. Nem simán a Crysis-t vettem hanem a Maximum Edition-t (+Warheead + Wars), a játék DVD-je is másmilyen, meg a kézikönyv is DVD-n van. Tehát gondolom az első kiadás óta nyúlkáltak benne.

Egyszer elindult nekem véletlenül, de hiba miatt leállt.

Kaptam egy elrejtett telefonszámot is, még nem hívtam fel, de azért leírom +36 1 505 95 50

A támogatásuk meg lassú. Ha neked megoldódott légyszíves írd le, ha nem, remélem ez majd segít neked is, nekem is. Bár egy év alatt csak megoldotta neked valaki.

2011. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előző vagyok.

Találtam egy egyenlőre működő megoldást. Ha van fenn a gépen virtuális CD/DVD meghajtót generáló program, töröld a meghajtót, és így kénytelen lesz észrevenni a mérhetetlenül bugyuta indítóprogram, hogy az eredeti DVD van bent. De így mindig új meghajtót kell csinálni, aztán törölni.

Majd azért zaklatom a terméktámogatásukat.

2011. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!