Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Eszelős szivatás című...

Az Eszelős szivatás című filmnek mi a vége?

Figyelt kérdés
Amikor visszamennek a házhoz egy csomó rendőrrel, hogy elkapják a bírót, mi ez a "meglepetés" dolog, amikor megfordulnak és mindenki röhög? Ezt valahogy nem értettem. Volt egy csomó hulla, embereket öltek, mért nem fogták el őket?
2019. júl. 21. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ez a vége.

Elkezd a föld szétrepedni és felrobban a környék.

2019. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Spoiler:

Azért nem fogták el a bíróékat, mert mindenki az ő oldalukon volt.

És már éppen el akarták kapni Chevyéket, amikor - ahogy az #1-es is írta -, kitört a bányatűz, és elsüllyedt a fél környék, így a zűrzavarban meg tudtak menekülni.

2019. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen és a bíró túléli is mondja a tv-riportban hogy mivel itt minden felrobbant, az unokája férjéhez fog költözni. Chevy meg a falat átütve menekül, elrohan.

Most néztem pár órája, ennyire nem vagyok szenilis. Lehet a kérdésem kicsit félreérthető.

Én azt nem értem és tulajdonképpen arra irányult a kérdésem, hogy hogyhogy mindenki az ő oldalukon volt? És ezt a sok felfegyverzett rendőr eddig nem tudta, csak mikor odaértek és kilép a házból az öreg? Nekem ez nem volt világos. Nem értem benne a logikát, vagy hogy mi a poén.

Mondjuk nekem az egész film annyira nem tetszett. Nem is teljesen vígjáték, nem is akciófilm, de nem is horror, hanem valami katyvasz. Emlékszem gyerekkoromban az HBO-n ment jó darabig az ajánlója, de akkor nem láttam. Most jutott valahogy eszembe és rákerestem videómegosztón.

2019. júl. 21. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Az öreg csókos, mindenki ismeri és kedveli.

Ez is a szívatás része volt, hogy kivonultak, ezek megörültek, aztán hopp.

Szerintem meg egy nagyon eredeti és beteg film, manapság már nincsenek ilyen, csak a sok multiplex film.

2019. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!