Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnéztem a büszkeség és...

Megnéztem a büszkeség és balítélet című filmet, és nagyon tetszett, valaki ajánlana hasonló filmet?

Figyelt kérdés

Rengeteg filmet láttam már, igaz kosztümöset csak egyet (Jane Eyre-egyik kedvencem), de a Büszkeség és balítélet című filmnél még nem láttam jobbat. Borzasztóan megfogott, rettentően jó film.

Valaki tudna nekem hasonló filmet ajánlani? Légyszi...


2010. júl. 11. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal direkt erre van kitalálva

[link]

2010. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem igazán értek belőle semmit. :S

Ez egy letöltőoldal lenne? :D

2010. júl. 11. 01:01
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ahh, nem, csak a te filmedhez hasonló filmcímeket dob ki, angolul temrészetesen de a magyar megfelelőjére googleban rá tudsz keresni.
2010. júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-) Kedves vagy! :D Nem t'om, de ettől a filmtől most "meghülyültem" teljesen, annyira meghatott...
2010. júl. 11. 01:07
 5/10 anonim válasza:
100%

melyiket láttad? mert több feldolgozása is van. Gondolom a mozisat, amiben a Kiera Knightly játsza a főszerepet. Személy szerint (és mint Jane Austen fan) a BBC-s 4 részes sorozat jobb belőle. hasonló filmek

Értelem és érzelem, Emmma, Sok hűhó semmiért, Észak és Dél (nem az amerikai polg.háborús)

2010. júl. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

06.49es vagyok

a Becaming Jane= Jane Austen élete című film is nagyon jóóóóó!!

2010. júl. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen kosztümös filmek:Vágy és vezeklés

A klastrom titka

A hiúság vására

2010. júl. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jujj, köszönöm szépen nektek! =)


Lesz mit megnéznem... =)


A Keira Knightley-es változatot láttam, de lenyűgözött... =D

2010. júl. 11. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Lost in Austen: ez a rövid sorozat (4 részes) a Büszkeség és balítélet átírása, keverve a mai 21.századdal. Nekem személy szerint tetszett, de nem szabad komolyan nézni...ha nem akarod az eredeti sztorit teljesen átírva és átrendezve megnézni, akkor inkább ne tedd, mert lerombolhat egy képet...Nekem tetszett, de sokan utálják...

innen letöltheted feliratosan:

*****


Még ajánlom a Jane Eyre-t, nagyon jó!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Belle
2021. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!