Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb és legrosszab...

Melyik a legjobb és legrosszabb film amit láttatok ezekben a műfajokban? (Akció, Sci-Fi, Vígjáték, Fantasy, Horror, Vallási film, Történelmi film, Western, Musical)

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Akció

Legjobb: erre lehetetlen válaszolni, rengeteg van, egyformán imádom pl. az Ál/arcot, a Die Hardot, A sziklát, a John Wicket...

Legrosszabb: talán ez - [link] ; piszok gyenge film volt.


Sci-fi

Legjobb: ha az űropera idevehető akkor egyértelműen a Star Wars, ha az nem játszik akkor a Jurassic Park (végülis az is sci-fi)

Legrosszabb: [link] elképesztően gyenge, gagyi CGI-jal és papírlapos történettel felvértezett világvége-film, minden ami megmaradt belőle az a félpucér csaj a zuhanyzóban, nem véletlenül 3.1 az IMDb-száma...


Vígjáték

Legjobb: erős a verseny a Sziki-szökevény, a Dumb és Dumber illetve a Johnny English első része között.

Legrosszabb: bármilyen Nagyfiúk, Jackass, Másnaposok vagy hasonló 21. századi, ivásra, fingásra, böfögésre, hányásra, szexre és drogokra épülő "poénokon" alapuló infantilis ócskaság. Csak részleteket láttam ilyenekből de pont elég volt. Adam Sandler-filmek jelentős része ide sorolható.


Fantasy

Legjobb: Harry Potter, imádtam minden percét.

Legrosszabb: nem volt, szerintem Harry Potteren kívül semmilyen más fantasyt nem láttam.


Horror

Legjobb: az egyik nehéz kérdés, talán a Hang nélkül, sok horrorra nem emlékszem.

Legrosszabb: bármilyen found footage horror amit láttam, utálom mindet. Illetve nem az volt a legrosszabb, de az Az volt az ami a várakozásokhoz képest a leginkább csalódást keltő volt számomra.


Vallási: egyáltalán nem nézek ilyesmit.


Történelmi

Legjobb: Valkűr, Ryan közlegény megmentése

Legrosszabb: passz, nem emlékszem rossz történelmi filmre, amit láttam az tetszett többségében.


Western: Bud Spencer-filmeken kívül csak a Hét mesterlövészt láttam, abból meg alig maradt meg valami, így ide nem írnék semmit.


Musical: nem nézek.

2019. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Akció

Legjobb: Sok van, de most a Harley Davidson és Marlboro Man és a Ragadozó (1987) jutott az eszembe.

Legrosszabb: a mai hi-tech borzalmak, de pl. a remake filmek is idesorolhatóak. PL: Robotzsaru.


Sci-fi: Legjobb: Total Recall az eredeti 1990-es.

Legrosszabb: nem is tudom, talán a Star Wars filmek.


Vígjáték: Legjobb: Csupasz pisztoly filmek pl.

Legrosszabb: a mai amerikai bulizós-ivós-szexelős-alpári-olcsó hülyeségek.


Fantasy: Legjobb: A nyolcadik utas a Halál

Legrosszabb: Amikor óriás szörnyekkel fárasztanak (pl. Kétfejű cápa).


Horror: Legjobb: Rengeteg. Most a Fűrész filmek jutottak az eszembe vagy a Kedvencek Temetője (1990).

Legrosszabb: az elcsépelt bohocós-láncfűrészes-kirándulós- stb. dolgok.


Vallási: Legjobb:Krisztus utolsó megkísértése

Legrosszabb:


Western: Legjobb: A jó a rossz és a csúf

Legrosszabb: Bud Spencer filmek.


Történelmi film: Legjobb: Ben Hur (az eredeti). De hogyha nem történelmi filmnek vesszük, akkor legyen az Amadeus.

Legrosszabb: Sorstalanság


Musical: Legjobb: Hair

Legrosszabb: Mamma Mia

2019. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azok szerint amik feledhetetlen nyomot hagytak bennem a legjobbak a drámai a Diploma előtt, A nyolcadik utas a halál sci-horror, az összes Funes film vígjáték, az aranyeső yuccában western, macskafogó rajzfilm, a hihetetlen család animációs, a keresztapa, a szív hídjai romantikus és sorolhatnám. A legrosszabb, az órák (soha nem tudtam végignézni mert mindig bealudtam).
2020. máj. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!