Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tudja ennek a filmnek a...

Durkógyerek kérdése:

Ki tudja ennek a filmnek a címét? (A kisebb részletek is sokat számíthatnak)

Figyelt kérdés

(Nagyon régen láttam, és a filmnek csak néhány eseménye maradt meg)

A Film egy keresztény film!!

Van egy fekete család, ahol az édesapa egy gyülekezet vezetője (vagy a kórus vezetője?), a család női tagjai talán a kórusban énekelnek.

Van egy fiú is, aki tud orgonázni, ezért ő játszik az Istentiszteleten. A próbálom át szokott csapni ritmusos dallamok a, amit a kórus szívesen folytat, viszont az apa állandóan leszólja a fiát. A fiú rapszövegeket ír, rappel, viszont amikor az apa ezt megtudja, leszidja a fiút, hogy a rap nem keresztény, ezért neki tilos rappelni.

Ha jól maradt meg, talán összeveszik az apjával, elköltözik(?), és a végefele egy rapcsatában legyőz egy nagyképű csávót. Ezt a csatát látják a szülők is, és a rapről teljesen megváltozik a véleményük.

Ha jól emlékszem, a legvégén megújítják az énekeket a gyülekezetben.



#keresztény #rapcsata #keresztény rap #fekete család viszálya
2019. júl. 2. 12:19
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi!

*A próbákon át szokott csapni....*

*..., és a vége felé egy rapcsatában...*

(A rap szót szándékosan "a" betűvel írom, ugyanígy a távozott alakjait is. Nem tudom, és nem is nagyon érdekel a szabály (Magyar Helyesírás Szabályaira gondoltam)

2019. júl. 2. 12:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Let It Shine (2012) from Disney(TM)
2019. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen az😄
2019. júl. 3. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!