Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg büntetni fogják...

Tényleg büntetni fogják Szeptembertől a film letöltést Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ezen az egyik kérdésben az utolsó bekezdésnél olvastam, ez tényleg így van? https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

2019. jún. 20. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért az be is b@ szna, ha ilyenért börtön járna. Megtelne az összes börtön Magyarországon az biztos. xDD
2019. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért fog börtön járni, ha nem szülsz... Igaz Béla!
2019. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Robbantós Ririka ***** válasza:
50%

Akkor megint letilt a p2p miatt az UPC, csak azért, mert az ezt használó multis játékot (és a launcherének patchelőjét) torrentnek véli?


Na meg ez a koncepció is orbitális marhaság, már nem azért. Jogszabályi alap nélkül akarja kikényszeríteni? Szokták mondani, hogy kreténnek áll a világ, de idehaza nagyon.

2019. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!