Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresem a következő filmet?

Bbenjoe kérdése:

Keresem a következő filmet?

Figyelt kérdés

A 90-es évek elején készülhetett. Guberáló hősünk talál egy dzsinnt, aki a lámpáját keresi - és cserébe ha megígéri, hogy segít neki azt visszaszerezni, természetesen teljesíti a kívánságait.

Hősünk persze először nem hisz neki, mondja is pl: ha te egy dzsinn vagy, akkor én a Ringo Starr!

- Ringo Starr... az is egy furcsa név - így a dzsinn.


Próbaképp a hősünk valami sikátorban kíván 1 millió dollárt. Meg is kapja. De a pénz eltűnik, amikor felajánlja hogy ebből biztos meg lehet venni a lámpát, ami egy múzeumba került.


Közben a történetben ott van még a nő is. A szép, gazdag, jószívű de magányos lány, akin élősködnek a gonosz nevelői és elzárva tartják.


Még arra emlékszem, hogy hősünk egy eszelős barátjával megpróbálják a lámpát ellopni a múzeumból (láncfűrésszel) , de elkésnek és a rendőrök lekapcsolják őket. A rendőrségre azonban besétál a dzsinn, valami szerelem varázslattal elbűvöli a rendőröket és a fiúk már szabadok is.


A film legvégén a lámpás visszakerül a dzsinnhez, hősünk és a szerelme pedig vele együtt él odabent, egy idilli világban. Végre nyugalomban.


Mindez dereng valakinek?



2019. jún. 18. 22:35
 1/2 Liki István ***** válasza:
Soha nem láttam a filmet, de az olvasottakból a Kóbor Szellem Palackot Keres jutott eszembe. Rákerestem és az első másodpercek el is árulták: https://www.youtube.com/watch?v=12na84HzHuw
2019. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez gyorsan meglett. Igazán köszönöm szépen!
2019. jún. 21. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!