Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írjam ki még egyszer jobb...

Írjam ki még egyszer jobb minőségű Verbatim DVD-R lemezre őket, vagy hagyjam inkább meg a mostani Maxell lemezeken?

Figyelt kérdés

Pár éve kiírtam DVD-re a Trónok Harca évadjait DVD formátumban, de gyengébb minőségű Maxell lemezeket használtam. Néhány DVD-t azonban a nappaliban lévő gyenge nem márkás DVD lejátszó akadozva játszott le, így azt a pár darabot újra kiírtam Verbatim lemezre. Az a DVD lejátszó már nem működik, de a PS3 és a szüleim szobájában lévő DVD lejátszó hibátlanul lejátsza a sorozatot (mind a Maxell, mind a Verbatimot), de mindig arra gondolok, hogy mi van, ha valakinek egyszer kölcsönadom őket és nem márkás DVD lejátszója van az illetőnek, ami hibával játsza majd le a DVD-t, illetve hogy a Maxell DVD-k mivel közepes minőségű lemezek, amin így az évek elteltével kophat az anyag. Írjam ki az összes Maxell DVD-n lévő anyagot még egyszer jobb minőségű Verbatim DVD lemezre, vagy hagyjam meg úgy, ahogy van? Azért is kérdezem, mert, ha újra kiírom őket, megint pénzbe kerül... Tudom, talán butaság ilyen apróbb dolgon szorongani, de úgy érzem, meg kellett kérdeznem.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 7. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül a lemez hibája, az írható lemezek, főleg az újraírhatók más fényvisszaverési képességgel rendelkeznek. Erre néhány lejátszó érzékeny.
2019. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
A Trónok harcát csak törölhetős lemezre érdemes kiírni. :D
2019. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!