Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magdi néni a Barátok köztben...

Magdi néni a Barátok köztben hogy halt igazából meg, és hogyhogy megjelenik (most ma) a sorozatban Magdi néni?

Figyelt kérdés

Tudom már 1éve történt.De az izgat hogy mikor a postás megtalálta ült és még élt,mikor már Vili bácsi már csak feküdt és halott volt.

a másik kérdésemhez:

Hogy az csak Vili bácsi képzeli?vagy más is fogja látni?majd most kiderül,de azért írjatok.


2010. júl. 7. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Leesett a lépcsőn. Megbotlott egy papírgalacsinban, és úgy. Amúgy szerintem csak Vili bácsi képzeli, ha nem, akkor jó pár igen színvonalas epizódnak lehetünk majd tanúi xD
2010. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, beütötte a fejét (bár régen volt). Meg egy ilyen lépcsőn legurulás is végződhet szerencsétlenül. Tehát belső vérzésbe, v. agyvérzésbe, ilyesmi simán bele lehet halni, pláne, ha nem hívnak segítséget rögtön, mint ahogy az történt is. Elég sok idő telt el, mire a postás után Vili bá' rátalált.

Bár hogy pontosan milyen sérülései voltak, és minek következtében halt meg, azt hiszem, nem derült ki. A lényeg a történet szempontjából úgyis az, hogy meghalt. A részleteket meg fölösleges firtatni.


A másik kérdésedre a válaszom pedig az, hogy ha minden igaz, más is fog találkozni a szellemével, nemcsak Vili bácsi.

Legalábbis a tv-újság ajánlójában vmi olyasmi van írva, amiből én azt szűröm le, hogy többen is fogják látni, tehát nem csak Vili bácsi képzeli.

2010. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már kiváncsi vagyok tényleg csak képzeli-e vagy sem,majd meglátjuk.Azt tudom hogy leesett a lépcsőn mert egy papírt akart felszedni(akkor láttam mikor ment az adás)de utána felült és a postás talált rá és mikor már Vili bácsi akkor már meghalt,akkor téyleg lehet belső vérzése volt.
2010. júl. 8. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!