Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto chunnin vizsga?

Naruto chunnin vizsga?

Figyelt kérdés

Szóval elméletileg, a a vizsgán, a 3.fordulónál a Naruto 50 es részek környékén olyan 13 évesek a versenyzők.

Na most gondolkozzunk el, mindenki olyan nagyra tarja Gaarat, Nejit, Sasuket, Narutot, de Gaarat gondolhatják sokan a legveszélyesebbnek. Mondják, hogy élő ember még nem tudta megsebesíteni...

Na most, a faluban tartózkodik a 3sannin közül Orochimaru is, aki azért erőszintben valljuk be jóval Gaara felett áll, nem volna nehéz dolga, hogy elintézze, mivel, ha Naruto el tudta verni, akkor Orochimaru is eltudná.

Kicsit tovább megyek és a lényegre térek, Itachi 13 évesen már rendelkezett a magnekyou sharingannal, és már akkor erősebb volt a 3 legendás sanninnal, mivel láthattul, hogy Orochimaru sem okozott neki kis gondot sem.

Mivel Uchiha, a kyuubi sem akadály számára.

Ettől tovább hova gondolkozgunk, ha mindenki 13 Itachi ellen barki johetett volna, megegyszer mondo. Ha Itachi is ottlett volna es 13 eves lett volna.



2019. máj. 27. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés??


Mert mind az 5 bekezedésben tényeket soroltál, lehet a 6.-ban is, de bevallom, azt már nem értettem kristálytisztán. :D

2019. máj. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lényeg azon van, ha Itachi is Narutoek korában ott lett volna a vizsgán akkor nemigen lett volna ellenfele szerintem
2019. máj. 28. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"A lényeg azon van, ha Itachi is Narutoek korában ott lett volna a vizsgán akkor nemigen lett volna ellenfele szerintem"

Nyilván nem, Itachit a kora géniuszaként tartották számon, négy hónap után sikeresen vizsgázott az akadémián, 10 évesen már chuunin volt, rá egy évre már ANBU tag.

De mi a kérdés?

2019. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi amúgy. Már énse tudom
2019. máj. 29. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!