Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Néztétek a Rubi az elbűvőlő...

Néztétek a Rubi az elbűvőlő szörnyeteg cimű sorozatot?

Figyelt kérdés
Pár részt kihagytam.Azt még láttam,hogy Hektor mindent Rubira hagyott a végrendeletben.De tegnap láttam az utolsó rész és ugy vettem ki nincs semmije.Mi történt?
2010. júl. 7. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A gróf olyan részvényekbe fektette Rubi vagyonát, aminek nullára esett az árfolyama, így elbukta mindenét.
2010. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.És mi lett a gróffal?
2010. júl. 7. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Meghalt a gróf. Lelőtte Bermudez.
2010. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jaj milyen vége lett már!? kiírják hogy vége aztán egy kérdőjelet utána, lezárhatták volna vhogy elég oszecsapott volt( tudom mint minden más szapanopara vége :))
2010. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy szappanopera néző,de ezt télen elkezdtem nézni azután már mindig kiváncsi lettem,hogy mi fog történni.Tényleg hülye vége lett.Még tudnátok egy kérdésre válaszolni?Alejandro megtudta,hogy Rubi hamarább vetélt mint,mint amikor Hektorral vitázott?Hogy tudta meg?
2010. júl. 7. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,megtudta :)

Hectornál amikor bevitték a korházba találtak egy borítékot és abban volt benne az eredmény.

2010. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!