Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az új Trónok...

Mit gondoltok az új Trónok harca-évadról?

Figyelt kérdés
Ami nálam kiverte a biztosítékot, az Daenerys megőrülése, ami teljesen érthetetlen és logikátlan volt. Ti mit gondoltok erről?

2019. máj. 22. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Nekem tetszett. Már nem az évad, de eddig főleg csak Preston Jacobs gyártott got paródiákat és most tele velük a net, pl. :D

ha másért nem, ezekért megérte ez a katyvasz

https://www.youtube.com/watch?v=ZksA799MuxE

https://www.youtube.com/watch?v=An24-I_T-ko

2019. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Nekem tetszett, és nekem pont Dany megőrülését imádtam a legjobban, pontosan ezt vártam tőle már lassan 6 évad óta.

Mondjuk adtam volna az évadnak még néhány részt, hogy ne legyen ilyen kapkodós.

2019. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Összességében egy nagy kalap sz@r volt...

Annyira logikátlanul volt felépítve az egész az előző évadokhoz képest, hogy az valami borzasztó. Ha legalább 3 évadnyit csináltak volna ebből a 6 részből akkor talán valamennyire ki tudták volna dolgozni a karakterek motivációit és sokkal többen megértették volna hogy pl Dany miért kattan be vagy hogy Jamie miért ment vissza Cerseihez.


Látványilag szerintem rettenetes jól meg lett csinálva és ez valamennyire kompenzálja a történet elrontását, de azért elég sovány vigasz.


Nekem egyedül a hatodik rész tetszett valamennyire, mert az tényleg olyan "trónok harcás"-ra sikeredett.


Összességében nézve az évadot nekem olyan 5/2...

2019. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!