Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Grace klinika, hogy is van...

Grace klinika, hogy is van ez? Az egyik részben Izzie majdnem meghal, Omelit behozzák súlyos sérülésekkel, arca alig felismerhető, a következő részben meg mintha semmi nem történt volna, újra műt?

Figyelt kérdés
Én az RTL klubon nézem a sorozatot,és meg vagyok kavarodva. lsirattam a két szereplőt, nagyon megrászó rész volt.Találkoztak a menyországban is, ill. Izzie látta omelit.... a következőben meg semmi...összecserélve adták volna le a részeket? feltűnt még valakinek? Most akkor mi van, magyarázza el valaki.
2010. júl. 6. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te mit láttál, de semmi nem lesz már úgy, mint azelőtt. Izzie nem hal meg, de jó ideig nem műt... Próbáld letölteni a részeket, a tv-ben úgyis kivágnak részeket.
2010. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Izzie nem hal meg még! Nem vágom, hogy milyen részt láttál, mert én mindet ( ami az rtl-en megy), és nekem nem rémlik ilyen...nem álmodtad??? :)

Izzie most még nem hal, meggyógyítják..azért jött neki ez a betegség, mert unalmas volt a karaktere, fel kellett kicsit rázni.

De a későbbi évadokban majd újra előjön a betegsége és akkor meg is hal, mert ő akart távozni a sorozatból, meg is unta, illetve a családjának akarta szentelni azt az időt, hiszen örökbefogadott egy kisgyereket! :

2010. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Több adón is adják, nem lehet, hogy véletlenül a másik részt máshol láttad?
2010. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy későbbi részt láttál, a Youtube is televan vele, nem lehet hogy ott láttad meg véletlenül?


Ezt a részt a jövő héten fogják csak adni, és az lesz egyben az évad utolsó epizódja is.

2010. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
08:29 ! nem hal meg a későbbi évadokban sem, csak egyszerűen elmegy és nem jön vissza (+ elküldi a válási papírokat)
2010. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Izzie tényleg nem hal meg. Később sem.
2010. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Halott lesz, de csak rövid ideig. Sikerül majd újraéleszteni. :) És akkor látja meg Georgeot.
2010. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem jól fogalmaztam? vagy nem jól értelmeztétek....Izzie Majdnem meghal), azaz a klinikai halál állapotában látja Omelit katonaruhában, a lift előtt azt hiszem. Omeli elmegy bevonulni, de a buszmegállóban megment egy lányt, és ő sérül meg. Az arca nem felismerhető, de rájönnek, hogy ő az. ÉS Ő DOLGOZIK, MŰT, a következő részekben,nem Izzie...,olyan volt, mintha nem sorrendben adták volna le a részeket. De majd utánanézek,mely részek következnek egymás után. Amúgy,mint írtam is ,az rtl-en néztem, nem a you tube-n,nem is tudtam,hogy ott is fent van? Áruljátok már el, hogy Omeli meghal,vagy nem végül is?
2010. júl. 6. 20:36
 9/10 A kérdező kommentje:
Most gondolkozom, lehet, hogy én vagyok a hülye. A dvd felvevőm elromlott, egy ideig,és töltögettem le részeket. Lehet hogy pont nem jó sorrendben...:)
2010. júl. 6. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Omeli meghal! :( Ki kellett írni a színészek miatt... :(
2010. júl. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!