Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Lucifer sorozat 4. évadát a...

A Lucifer sorozat 4. évadát a Netflix készíti. Mivel egy hét alatt végignéztem az eddigi 3-at magyarul, ezért egyre jobban érdekel: Lesz egyáltalán magyar szinkron a 4. évadhoz? (csak mert tudtommal a Netflix nem nagyon támogatja nyelvünket)

Figyelt kérdés

Tudok angolul, tehát nem lenne probléma, ha nem lesz az sem, csak eddig magyarul néztem és félek, hogy nem tudok majd azonosulni az eredeti hangokkal.

Köszi a válaszokat :D



2019. márc. 4. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam netflix sorozatot szinkronnal, szóval nem hiszem, hogy sok rá az esély.


De szerintem nem lesz problémád az eredeti hangokkal, mivel a szinkronja borzalmas. Lucifer szinkronszínésze túljátsza és elbohóckodja az egészet, százszor jobb a színész eredeti hangja. Én részben ezért is váltottam feliratra, mert agyamra ment a magyar hangja.

2019. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk. Én valamiért pont ebben az elbohóckodásban látom a zsenialitást. Az érdekes hangsúly szerintem sokat ad a karakternek. Egyébként elkezdtem újranézni a sorozatot angolul. Nincs vele nagy probléma ;) az első 1-2 rész kicsit fura, de már van hogy elfelejtem, hogy nem magyarul nézem :D
2019. márc. 5. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!