Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan szól pontosan ez a...

Hogyan szól pontosan ez a Batman idézet?

Figyelt kérdés

Hali! Van millió oldal, magyarul és angolul és, de egyiken sem írják azt amit keresek. Kb 3 órája keresem az idézetet és a 89-es Batmantől a BVS-ig mindet átpörgetgettem de nincs kedvem megint végignézni az összes filmet ezért a pár sorért :D

ami fix, hogy ezekben a filmekben lehet: 89es, 92es, 95ös, 97es Batman és Robin, 2005ös, 2008as, 2012es és BVS.

Gondolkodtam hátha én vagyok a hülye és Marvel filmben mondátk vagy pedig Superman filmben, de igazából a lényege, hogy azt mondja a főszereplő valakinek egy rövidebb monológ közben, hogy ~ az igazságért harcolni kell és az élete árán is és akkor is az igazság fog győzni és bosszút kell állni mindig ha valaki igazságtalanságot követ el. És ez igazából csak Batmanre igaz, aki ennyire az igazság és a bosszú harcosa, és én úgy emlékszem valamelyik film első felében van, de az istennek se találom.

Elég jó kis szöveg, és ezért nagyon kéne nekem.

Köszi előre is! :)



2019. jan. 2. 05:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a Harvey Dent temetésén mond valami ilyesmit Jim Gordon? Mert akkor az vagy a Sötét lovag (2008) végén vagy a Felemelkedés (2012) elején hangzik el. De lehet tévedek.
2019. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajna nem a temetős szöveg volt :/ ahhh de idegesítő :D lassan annyit keresem hogy megnézhetem a filmeket :'D
2019. jan. 7. 04:50
 3/3 gehdjfztuz válasza:
Meg lett?
2023. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!