Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz az, hogy a Breaking Dawn...

Igaz az, hogy a Breaking Dawn filmben már nem Taylor Lautner játssza Jacobot? Ti mit hallottatok erről?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, hogy igaz-e, hogy Taylor már nem fog szerepelni a Breaking Dawn-ban... Ugynis megnéztem youtube-on egy csomó előzetest, és abban már nem Taylor Lautner van, hanem egy másik pasas... Márpedig Taylor nélkül már nem lesz igazi a film! Ti mit tudtok erről? Tényleg igaz?
2010. jún. 27. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
jól odafigyelsz milyen válaszokat kapsz: Még csak az Eclipse-t forgatták, a Breaking Dawnról: Még csak most készül a forgatókönyv! És Taylor fogja játszani Jacobot! (ezt egy válaszba kaptad és én erre irtam hogy HA-HA)
2010. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
De igen Taylor fogja játszani ugyan úgy Jacobot.. csak felmerült hogy más lesz helyette mert nem felelt meg mindenben a kritériumoknak, de ez már le lett tisztázva. Szóval ő marad Jacob.
2010. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De biztos hogy ő fogja játszani.

Még szép hogy ő.

Meg sem nézném ha nem ő játszaná...

2011. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De hülye vagy......mindegyikben Taylor látszik...vagy pedig összevágták egy másik palival......ATYAGATYA o.O
2012. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!