Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy kell úgy beszélni ahogy...

Helpless468 kérdése:

Hogy kell úgy beszélni ahogy donáld kacsa beszél?

Figyelt kérdés
Vagyis legalább hogy kell olyan hangot kiadni? Szerintem jó pofa és vicces a hangja és szeretnék én is úgy beszélni de YouTubeon csak angol videók vannak és nem nagyon értem :/ Kérlek csak akkor válaszolj ha valami hasznos dolgot tudnál mondani :P Nagyon elakarom sajátitani ezt a haszontalan bár vicces hangot

2018. nov. 18. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Így: :)

[link]

2018. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az elsônek, köszi ez már azért kicsit értelmesebb tutorial de amikor beszélni kell az már nem megy mert ott már angolul is mond valamit hogy mit hogyan és sajnos nem értem :/


És a másodiknak meg a képek jók de olyan hosszú szöveg van ami godolom fontos google forditó meg biztos valami hülyeséget adna ki :/

2018. nov. 18. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, amit mond a videóban:

1) csinálj egy légzsákot a szádban

2) tedd a nyelved az összezárt fogaid közé

3) generáld a zajt (gondolom a kacsahápogás szerűt, de ezt nem mondja)

4) és közben kezd el a beszédet használva a szádban levő légzsákot


Kipróbáltam :)

2018. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!