Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok horrorfilmeket?

Mondanátok horrorfilmeket?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ami nem olyan full ismert, meg hypeolt mint pl az Az meg az Apáca stb...

Ivós játékot szeretnénk játszani, ami abból áll, hogy a klisékre kell inni egy bizonyos mennyiségű, valamilyen piát.


Legyetek szívesek. Köszönöm.



#film #horror #klisé #Azt kihagytam de nem akartam válaszba írni #hogy magyar szinkronja legyen.
2018. nov. 7. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem hogy csak almaszörppel fogjátok játszani, ha nem akartok alkoholmérgezésben meghalni.


Amúgy meg a Blutgletscher nekem személyes kedvencem, szinte senki sem ismeri pedig rohadt jó film. Azt mondjuk nem tudom szinkronos-e de szerintem van hozzá.

2018. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

De jó, hogy én nem voltam ilyen idióta fiatalon -

nektek kár volt emberi testbe születni...

2018. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-3 fajta piát kis mennyiségben is keverve jobban be lehet rúgni, mint ha 1 fajtából innál sokat, többet keverve pedig tényleg nagyon veszélyes lehet, tehát jól gondoljátok át a dolgot!

Amúgy szerintem a "Borzalmak akadémiája" jó választás lenne, nem annyira ismert, van hozzá magyar szinkron, és sok ijesztő jelenet van benne, már eleve a kezdete is olyan!

2018. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bazzeg, nem akarunk alkoholmérgezést kapni

Arra odafigyelünk

2018. nov. 8. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!