A bombák földjén legelején mibe hal bele a pasi?
Figyelt kérdés
Tudom, hogy a robbanásba, de konkrétan mi történik vele, amibe belehal?2010. jún. 24. 18:40
2/4 A kérdező kommentje:
kössz... -.-
2010. jún. 24. 22:04
3/4 anonim válasza:
Gondolom a repeszek belefúródtak a testébe,ha jól emlékszem a sisakja is eltört,bár még csak 1* láttam,nem biztos.
4/4 anonim válasza:
Megint én.Maga a detonáció sem piskóta,akkora a lökéshullám ilyen közel,hogy amikor a földhöz csapódik,az sem kellemes a testnek.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!