Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?...

Mi ennek a filmnek a címe? (tartalom bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon rég láttam és egyszer. Körvonalazni próbálom, bár lehet, hogy rosszul emlékszem pár dologra.


Egy fiatal tini lány, és anyja most költözik egy városkába. Pletykálnak róla az osztálytársai, lehet boszinak is csúfolják, egyébként az is. Van persze egy pártfogója, egy pasi személyében... de nem ez a lényeg. Fura dolgok kezdenek történni a fiatalokkal, (szerintem meg is halnak) és többen a lányra gyanakodnak. Utólag azonban sikerül áldozatként kihoznia magát a dolgokból. Azt hiszem a film végére a pasi aki vele van beleszeret, és egy párt alkotnak majd. Viszont a lány őt is meg akarja ölni. Az indíttatásban nem vagyok biztos, de valami olyasmi lehet a dologban, hogy az őse boszorkány volt, és ott égették el a városkában. (vagy az őse visszaszületett a földre, hogy bosszút álljon, nem tudom.)

Volt egy kulcsmondat, ami állandóan felhangzott:

MÁR VÁRTALAK.


Ha valaki felismeri, és elmondaná, a címét nagyon hálás lennék. Köszönöm.


2010. jún. 24. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

es a vegen: a kertben van a macskajaval a csaj(szoke?) es akkor hatrafordul a kertben ott a pasi es azt mondja: h mar vartalak. ugye?


Basszus, emlekszem a filmre, nekem is tetszett de a cimere nem. Bocs, h irtam, csak ha eszembe jut, akkor igy konyebben visszatalaok ide, hogy megirjam...

2010. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, úgy volt a vége. És nekem is nagyon tetszett, azért szerettem volna megtalálni. Már annyi címszóval rákerestem a google-ben, hogy végül ráakadtam, az a címe, hogy Tudom mit suttogtál a sötétben. Remélem így neked is segítettem (nemcsak magamnak).
2010. jún. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!