Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A supernaturálban/odaátban a...

A supernaturálban/odaátban a Ben tényleg nem a Dean fia?

Figyelt kérdés

Mert hát sok hasonlóság van köztük... De ugye mondja a Liza hogy nem az ő fia. De hazudhatott is... Akkor most a Dean fia vagy nem?


Még csak a 7 évadban vagyok ezért kérdezem... De a 6. évadban kitöröltette a Liza meg a Ben emlékezetét. Úgy hogy már valószínűleg nem találkoznak. De az is lehet hogy igen. Úgy hogy csak ezért kérdem.



2018. szept. 13. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem azért alakították így, hogy ha meg akarnák változtatni, akkor meg lehessen.

Aki akarja, az a fiának tekinti, s aki akarja, az nem.

Annyi spoilert elárulok, - emlékeim szerint - többször nem találkoznak, miután Lisa és Ben emlékeit kitörölte Cas, Dean kérésére. Akkor mondja is Dean Samnek, ha még egyszer szóba hozza őket, eltöri az orrát.


Viszont a Fanfic írók használják Bent Dean fiaként, meg úgy is, hogy csak a fogadott fia.

Igazából ez nem derül ki magában a sorozatban sem, nincs nyíltan kimondva.

2018. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2018. szept. 13. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Néhány spoiler - ha érdekel:

(Ha nem, akkor ne is olvass tovább!!!)



Ha a hetedik évadot nézed újra - mint én, ki tudja hányadszor :) -, vagy esetleg most először, akkor a 7x13-ban lesz lánya Deannek... de az sem egyszerű, majd meglátod. :) És a 7x17-ben pedig visszatér a sorozatba Cas. :) Na az is egy érdekes epizód! :)

2018. szept. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia, én úgy gondolom hogy egyértelműen Dean fia. Nem elhanyagolható a sok hasonlóság sem, de Liza is idegesen tagadta, hogy az övé lenne. Dean nyilván nem akarta hogy belekeveredjenek a vadászatba, és meggyőzte magát, hogy nem az övé. Egyébként szerintem mindenki sejti, hogy a a fia. Ráadásul még ki is törölteti az emléküket. Egy idegen gyerek miatt miért csinált volna ilyet?

Biztosan a fia.

2018. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!