Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miraculous - Katicabogár és...

Miraculous - Katicabogár és Feketemacska Lesz leleplezés? Ha lesz melyik évad melyik részében várható? A 3. évad mikor fog megjelenni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát még biztos jó soká, mert ha jól tudom eddig 7 évad forgatókönyve már megvan, vagy ha az nem is, akkor tervbe van 7 évad.


Egyébként engem eléggé ki tud idegelni a sorozat ebből a szempontól, már csak Marinette haja színe miatt is, nem értem, miért nem jön rá Macska (nem minden 2. embernek van azért lilás-kékes haja), hogy ő az :D


Egyébként nem tudom láttad-e azt a részt, amikor majdnem lelepleződtek úgy kb mindenki előtt, ha nem akkor --spoiler spoiler spoiler--, egyszer még rajt is volt mindkettőjükön a jelmez egymás előtt, már csak a maszk nem, és nem ismerte fel őket senki, hát én azthittem ott ölöm meg magam, amiért olyan vaksik, hogy nem jönnek rá :'D De hát elsősorban egy gyereksorozat, ez van


A 3. évadról sajnos semmit sem tudok, azt hiszem még a 2. évad sincs befejezve, ennél a sorozatnál amúgy is szeretnek folyamatosan késleltetni, a 2. évad pl egy komoly 1 évet késett.. Nem tudom ismered-e egyébként, én Youtube-on szoktam Dikiesm-et követni, régebben jobban követtem, most már nem annyira, nem tudom, hogy már milyen rendszerességgel csinál videót az MLB-ről, de egyébként tök jól össze szokta foglalni a dolgokat, igényes videói vannak, csak ajánlani tudom.

2018. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7 rész?! Azta XD NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A VÁLASZODAT!:) Ja tudom láttam azt amikor egymás elött voltak jelmezbe :D
2018. szept. 12. 14:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Én se értem miért nem látja, hogy csak Marinette-nek van kék haja! XD Te amúgy várod a leleplezést első válaszoló? ^^
2018. szept. 12. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!